2017 рік - ТОВ Агросервіс

Перейти до контакту

Головне меню:

2017 рік

Події
 
2017 рік
Обладнання для доїння

Обладнання перевірене часом – це з впевненістю можна сказати про вакуумні установки компанії «ДеЛаваль». В Полтавській та Харківській  областях вакуумних  установок працює  більше 250 шт. ,  і  з них  10 шт.  працюють з 2001 року. Все більше сільськогосподарських підприємств(великих та малих) віддають перевагу обладнанню компанії «ДеЛаваль», вони проводять заміну неефективних,  високозатратних в експлуатації,  вакуумних установок українського виробника та обладнання конкурентів. Зокрема в цьому році такі заміни провели та проводять  СТОВ «Мусіївське»  та СТОВ «Прогрес»,  ПП «Ланна-арго» та інші фермерські господарства.

Система гноєвидалення
Все більше власників господарств  замість звичних гноєтранспортерів  марки ТСН встановлюють сучасні, більш надійні, гідравлічні системи гноєвидалення компанії «ДеЛаваль».
 
Цьог року в  господарстві ТОВ НВП «Глобинський м’ясомолочний комплекс» (Полтавська обл.) в корівнику з безприв’язним утримання корів встановлено гідравлічну систему гноєвидалення.
 
Ці гідравлічні скреперні системи для прибирання подовжніх і поперечних гнойових каналів були розроблені для досягнення максимальної гнучкості при установці в корівниках з різним
 
плануванням. Гідравлічна приводна станція приводить у дію циліндр, який переміщає скрепери уздовж усієї довжини гнойового каналу. Скрепери, транспортують гній вперед по каналу і автоматично складаються при русі в зворотньому напрямі.
 
Гідравлічні скрепера компанії ДеЛаваль мають ряд переваг, що забезпечують тривалу експлуатацію та менш затратне гноєвидалення, а саме:
 
  • - Висока стійкість обладнання в агресивному гнойовому середовищу;
  • - Компактна система очищення гнойових каналів;
  • - Пристосованість до різних розмірів;
  • - Гнучкість установки;
  • - Автоматичне видалення гною;
  • - Низькі витрати електроенергії;
  • - Безшумність.
 
Комфот корів
Молоко на 90% складається з води, тому не дивно, що споживання води коровою  безпосередньо позначається на її надоях. Якість і кількість молока безпосередньо залежить від об'єму споживаної води.
 
Вільний доступ корів до свіжої води збільшує споживання кормів і виробництво молока.
На виробництво 1 літра молока корові потрібно, як мінімум 3 літри води. Це означає, що високопродуктивній корові потрібно до 150 літрів води за добу. Впоратися з цією проблемою - серйозне завдання для кожного виробника молока.
 
Корови здатні споживати до 20 літрів води в хвилину.
Якщо у них такої можливості немає, то споживання води падає а отже, знижуються надої.
 
Наприклад, при скорочення споживання води коровами на 40% , знижується  виробництво молока на 25% Щоб  корова могла пити багато, швидко і легко, їй потрібне велике дзеркало води. Споживання води наближене до природних умовам, стимулює корову більше пити,  і веде до зростання надоїв.
 
Групові поїлки компанії «ДеЛаваль»  забезпечують легкий, зручний доступ до води при прив'язному та безприв’язному утриманні корів.
Корови повинні пити стільки скільки вони хочуть, і завжди мати можливість вільного доступу до поїлки. Вода, яку вони п'ють має бути чистою і свіжою.
Групові поїлки  виготовлені з гігієнічних матеріалів і їх легко чистити, що економить  робочий час.
 
В цому вже переконалися ряд господарств Полтавської області, серед них  СТОВ «Мусіївське», ТОВ АФ «Соняшник», СТОВ «Вишневе-агро», ТОВ НВП «Глобинський м’ясомолочний комплекс» які встановили групові  поїлки серії DC2 та PT11,  для своїх корів.
Популярність набувають групові поїлки компанії "ДеЛаваль" і на Харківщині. Спеціалісти господарства ТОВ "СК Восток" переглядали різні варіанти та типи поїлок, для порівняння з іншими виробниками придбали на один корівник шість групових поїлок з захистом від підмерзання клапану подачі води - WT7. Після року відмінної експлуатації перевагу віддали саме цим поїлкам, і без вагань встановили на нові корівники ще 33 поїлки WT7.
 
Слід відзначити відмінну якість їх роботи в зимовий період, низьке споживання електроенергії, високу якість матеріалів та конструкцію поїлки.
 
Також для телят дане господарство встановило чотири поїлки DC2, які також мають захист від підмерзання клапану подачі води в зимовий період, що забезпечують вільний доступ до води у будь яку пору року.

 
Комплексний підхід
Сучасні виробники молока вже чітко розуміють, що для виробництва високоякісної продукції треба підходити комплексно, враховуючи всі фактори, які в подальшому будуть впливати на їхні прибутки.
 
Приклад комплексного рішення було реалізовано в господарстві Богодухівського району, Харківської області.  
Спеціалісти ТОВ "Агросервіс" та ДПІІ "ДеЛаваль" разом з спеціалістами господарства розробили рішення для реконструкції ферми на 200 голів прив'язного утримання. Всі розуміли, що для втілення даного проекту потрібно продумати все від комфорту корів до якісного доїння та зберігання молока
 
Для початку роботи технічні менеджери компанії "Агросервіс" та "ДеЛаваль" створили в розрізі макет майбутньої ферми з дотриманням всіх нормативів для утримання корів на прив'язному утриманні. Погодивши дане рішення з господарством, розпочалася робота по виготовленню технологічних креслень для початку будівництва. Будівельні роботи проходили легко та без затримок, адже вся робота велася згідно наданих креслень та під чітким контролем спеціалістів від "Агросервісу" та "ДеЛаваль".
 
Другим етапом робіт було встановлення обладнання компанії "ДеЛаваль" сертифікованою монтажною бригадою компанії "Агросервіс".
 
Для комфорту корів в стійломісцях встановили гумові мати "RM21BS" виробництва компанії "ДеЛавлаь", які виготовленні з високоякісного каучуку товщиною 21 мм, показують відмінні експлуатаційні характеристики, як в теплі пори року так і зимою. Ні для кого не секрет, що корова близько двадцяти разів на добу встає та лягає, при ляганні всю вагу тіла вона переносить на передні кінцівки, якщо при цьому вона відчуває біль то в більшості випадків корова буде стояти, що є не природнім в її поведінці і негативно відображається на здоров'ї тварини. Наслідок цього корова менше споживає кормів та води, що приводить до зменшення її продуктивності. Гумові мати "RM21BS" дають змогу задовольнити потребу корови лягати та вставати коли її захочеться і не втрачати при цьому продуктивності.
 
Потребу в воді вирішили індивідуальні поїлки "С20" виробництва компанії "ДеЛавлаь", які мають велику поверхню дзеркала води, чаша має емальоване покриттям, що дає максимум гігієни. Поїлки "С20" здатні пропускати через клапан більше 20 літрів вони на хвилину. А всі ми знаємо, що молоко складається з води, отже ми повинні задовольнити потребу корів в якісній воді та в тій кількості яка їй потрібна.
 
Система гноєвидалення. Оскільки в даному корівнику для підстилки використовують гумові мати "RM21BS", це дає можливість використовувати мінімум соломи, як наслідок маємо гній рідкої фракції. Для роботи з "рідким" гноєм було встановлено гідравлічну систему гноєвидалення для повздовжнього каналу "HCR 60" та для поперечного - "HRC 60". Зі сторони виконання будівельних робіт це система простіше, адже не потрібно робити гноєві канали по кільцю всього приміщення, зменшення складних робіт по бетонуванню та збільшення місця для розміщення корів. Зі сторони експлуатації ця система доволі проста та надійна, шкребки розміщенні на планці, яка з'єднана по всій довжині каналу і приводиться в рух за допомогою гідравлічного циліндра, не потрібно замінювати шкребки підтягувати цепи, як на вітчизняному обладнанні Роботу гідравлічної станції забезпечують електродвигуни з низьким споживанням електроенергії. Для управління даною системою встановлено "BSC" контролер, який можна легко запрограмувати на автоматичний режим роботи, який зручний для господарства.
 
Питання доїння вирішили за допомогою сучасної лінії для доїння в молокопровід "RTS". з програмним забезпеченням для управління фермою "DelProТМ". Доїльні апарати "MU480" легко пересуваються по транспортній системі рельс "Easy Line", що дає можливість операторам машинного доїння швидко переміщати доїльні апарати від однієї корови до іншої. Доїльний апарат "MU480" оснащений сертифікованим "ICAR" електронним лічильником "ММ25", що дає можливість відслідковувати показники продуктивності травин при кожному доїнні. Це сучасний інструмент для менеджерів господарства, дозволяє швидко прийняти вірне рішення для роботи з кожною твариною. Також доїльний апарат "MU480" має функцію автоматичного від'єднання підвісної частини, це дозволяє одному оператору машинного доїння працювати з більшою кількістю доїльних апаратів, та більше уваги приділяти технології процесу доїння. Функція автоматичного від'єднання підвісної частини доїльного апарату зводить до мінімуму виникнення "сухого" доїння, і як наслідок захворювання маститом.
Кожен доїльний апарат має наглядний LED дисплей, який відображає процес доїння від початку до кінця. Апарат "MU480" має функцію стабільного вакууму, мається на увазі, що рівень вакууму в системі регулюється не тільки на вакуумній лінії за допомогою вакуум регулятора, а й кожному доїльному апараті окремо. Це зроблено для мінімізації перепадів вакууму під час доїння. Дана функція дає можливість швидко і якісно видоїти тварину, та зменшити можливість виникнення маститу і скоротити час доїння. Вся інформація після доїння від кожної корови передається по бездротовому зв'язку в програму управління стадом "DelProТМ". Програма дає можливість менеджерам господарства вести та аналізувати інформацію по кожній тварині в стаді, складати раціони для годівлі, графіки ветеринарних заходів, графіки доїння, індивідуальні карточки по кожній тварині в стаді.

Серцем доїльної установки є вакуумна система, яка складається з двох вакуумних установок "DVP 1600", компанії "ДеЛаваль", в дію яких приводять електродвигуни потужністю лише 4 кВт. На вакуумній лінії встановлений регулятор вакууму "MVR4000", який швидко реагує на всі зміни вакууму в системі і дозволяє підтримувати його в чітко встановленій межі. Додатково встановлено сервісний міні монітор "SM100", який відображає рівень вакууму в системі, інформує про налаштування системи, рахує години напрацювання та сповіщає про потребу в плановому сервісному обслуговуванні.
 
Господарство планує виробляти молоко екстра класу, а обладнання компанії "ДеЛаваль" дає їм можливість це зробити. Якість молока завжди залежала від якісної промивки обладнання. Працюючи на даній доїльній установці в молокопровід "RTS", спеціалісти господарства завжди впевненні в якості промивки, бо цю роботу виконує автомат промивки та управління "С100Е", він чітко розуміє весь алгоритм робіт покладений на нього і працює згідно встановлений налаштувань промивки. Всі налаштування встановлюються індивідуально для кожного господарства, виходячи з існуючих факторів, таких як якісні показники води, температура води, підбір миючих засобів, час промивання системи. Для забезпечення більш якісної промивки на вакуумній лінії встановлено регулятор вакууму при промивці "CVR", його задача максимально збільшити рівень вакууму в системі під час процесу промивання.
 
Зберігання молока відбувається за допомогою танка охолоджувача "DXCR6000". Молоко по системі нержавіючих трубопроводів транспортується прямо в ємкість танка охолоджувача, що забезпечує мінімальний контакт молока з повітрям. Охолоджувач для молока "DXCR6000" оснащений холодильно-компресорними агрегатами, які підібрані відповідно стандартів для забезпечення швидкого охолодження та збереження якісних показників молока. До холодильно-компресорного агрегату танка охолоджувача молока підключений рекуператор "ERS-120" з нержавіючою ємкістю для води на 450 літрів, який в процесі охолодження молока відбирає тепло і підігріває воду, яка в подальшому може використовується для промивки обладнання, напування тварин чи в інших побутових цілях. Цим ми можемо економити споживання електроенергії, та збільшити період експлуатації холодильно-компресорних агрегатів танка охолоджувача молока.
 
Сервісна підтримка
Для забезпечення безперебійної роботи обладнання 365 днів на рік сервісна служба ТОВ "Агросервіс" розробляє чіткий графік проведення планового технічного обслуговування за програмою "InService™" для всього встановленого обладнання компанії "ДеЛаваль", яка включає в себе весь перелік робіт з датою їх проведення, повний перелік запасних частин та витратних матеріалів необхідних для роботи обладнання. Програма "InService™" - це зручно для спеціалістів господарства, вони завжди впевнені в безперебійній роботі їхнього обладнання і мають можливість чітко розрахувати наперед їхні витрати на користування даним обладнанням.
 
Як висновок, слід зазначити, що комплексний підхід - це вірне рішення для кожного господарства, яке планує виробляти якісне молоко та стабільно отримувати від цього прибуток. Використовуючи комплексні рішення, які пропонують спеціалісти компанії "Агросервіс" та "ДеЛаваль" дає можливість кожному господарству заздалегідь уникнути аварійних ситуацій та бути впевненим в своєму майбутньому!

 
 
 
Назад до змісту | Назад до головного меню