2015 рік - ТОВ Агросервіс

Перейти до контакту

Головне меню:

2015 рік

Події
2015 рік
В цьому році компанії ТОВ "Агросервіс" виповнилося 20-ть років. Начебто не так давно починалося все від сервісу і монтажу простих доїльних установок, аж ось монтуємо сучасні доїльні зали та молопроводи компанії ДеЛаваль.

Час не стоїть на місці, разом з ним рухаємося і ми. За недовгі 20-ть років було змонтовано та підтримується в роботі більше 300 доїльних установок різного типу від простих до сучасних, продано більше 70-ти танків для охолодження молока різного об'єму, проведено багато реновацій доїльного обладнання з заміною основних компонентів таких, як вакуумні установки, доїльні апарати, системи промивки та інше.

Хочеться подякувати всім нашим партнерам за їх довіру до нас та надійну співпрацю! Своїми здобутками ми можемо завдячувати тільки їм, вони зробили нас професіоналами своєї справи і ми з гордістю це говоримо!

В цьому році також немало зроблено, як монтажі нового обладнання так і технічне обслуговування вже існуючого, з постачанням високоякісних витратних матеріалів компанії ДеЛаваль.
З капітального обладнання У Полтавській області слід відзначити:
Парк доїльного обладнання поповнився новими доїльними установками в молокопровід з нержавіючої сталі та молочними кімнатами компанії «ДеЛаваль». Так зокрема в СФГ «Вітас і К» Лубенський р-н, встановлено молокопровід на  320 голів.

Господарство ТОВ «Оріон-молоко»  (Хорольський р-н) при виборі поставщика доїльної установки,  звернув увагу на надійну роботу вакуумної установки компанії «ДеЛаваль»  на фермі з 2009 року. Так був  змонтований та введений в експлуатацію молокопровід на 200 голів.

У ФГ «Филенківське» (Чутівський р-н) для комфортного  доїння корів та отримання молока високої якості, на літній площадці встановили молокопровід  для одночасного доїння корів на 24 місця, з груповим  обліком молока.

В час зменшення  затрат при виробництві  молока в ПП «Ланна-агро»  (Карлівський р-н) проведено заміну старих вакуумних насосів на нові, економні  та надійні вакуумні установки компанії «ДеЛаваль». Реновація була проведена в  4-х корівниках.

Нові доїльні установки з'явилися і на Харківщині:
Нашим партнером стало провідне господарство Кегичівського району ПАТ "Насінневе", яке входе в групу компаній "Приват Агро". На базі якого введено в експлуатацію дві лінійні доїльні установки в молокопровід на 360 голів кожна, основні комплектуючі яких склало обладнання компанії ДеЛаваль.

Поповнилась Харківська область і новим танком охолоджувачем молока на 8600 літрів в господарстві СТОВ "Ржавчик", слід зазначити що даний танк охолоджувач максимально автоматизований, його комплектацію довго оговорювали з клієнтом, щоб урахувати всі його потреби.

В даний час ведеться монтаж сучасного корівника на прив'язному утриманні в Чугуївському районі з повним комплектом обладнання ДеЛаваль. Встановлено молокопровід з доїльними апаратами "MU480" та підвісною транспортною системою рельс.

Для забезпечення комфортного відпочинку корів всі стійломісця оснащенні матами для лежаків "RM21", встановлені індивідуальні поїлки "С20", які забезпечать потребу в воді на 100%.

Для кращого поїдання кормів змонтований пластиковий кормовий стіл "FTC", який легко завжди підтримувати в чистоті та відповідати всім гігієнічним нормам. Систему клімату в корівнику підтримують вентиляційні шахти "С1" з світловим ліхтарем.

Прибирання гною в корівнику проводиться гідравлічними альфа скреперами "HRB" та "HRC" відвантаження на причіп проводить гідравлічний прес "К3". Встановлена автоматична система світлового дня, яка за рахунок ламп "FL250F" підтримує освітлення в корівнику 180 люкс, на практиці доведено, що дана система добавляє показники в надоях від 4 до 15%.

Систему годівлі корів максимально автоматизували, всі ми говоримо "що молоко в корови на язиці". Для приготування кормової суміші базового раціону будуть застосовувати вертикальний прицепний кормозмішувач, а от концентровані корми буде роздавати індивідуально кожній корові автоматичний кормовий вагон "Feedmaster".


 
Назад до змісту | Назад до головного меню