2014 рік - ТОВ Агросервіс

Перейти до контакту

Головне меню:

2014 рік

Події
2014 рік
На Полтавщині було введено в експлуатацію більше 15 доїльних установок:
    За цей період працівниками ТОВ «Агросервіс» змонтовано та введено в експлуатацію на Полтавщині більше 15 доїльних установок (в т.ч. доїльні установки на літньому лагері, молокопроводи та доїльний зал).
    Введено в експлуатацію повнокомплектне обладнання компанії «ДеЛаваль» на привязному утриманні в ТОВ АФ «Соняшник» с.Великі Кринки Глобинського р-ну.

    Також було проведено розширення доїльного залу Ялинка 2х10 в ПП «Воронинці» с.Воронинці Оржицького району.

    Господарства СВК «Багачанський», СВК «Хильківський», СК «Дружба» і ФГ «Філенківське» встановили молокопроводи із нержавіючої сталі із основним, надійним обладнанням компанії «ДеЛаваль»: автомат промивки С100Е , вакуумна установка та молокоприймач з подвійною фільтрацією молока.

    Багато господарств проводить реновацію своїх існуючих доїльних установок: заміна вакуумних установок на економну та надійну, компанії «ДеЛаваль» (в тому числі ТОВ «Промінь-лан» с.Весела Долина Глобинський район)
і встановлення доїльних апаратів «Дуовак», які забезпечують збільшення надоїв та зменшення захворювання вимені на мастити.

Два доїльних зали почали працювати в Харківській області:
    В Куп'янському районі запущено два доїльні зали з паралельними стійлами "Р2100" виробництва компанії "ДеЛаваль".
    Перший зал має розмір 1х6 , змонтований в фермерському господарстві "Золотий Тілець". Дійне стадо в господарстві зовсім не велике , порівняно з сучасними "мегафермами", налічує близько 50 голів, але нічим їм не поступається! В корівнику компактно розмістився доїльний зал "Р2100_1х6", який повсякденно допомагає швидко видоїти їхніх корів.

    Доїльний зал має паралельний тип стійл, компактно розміщає корів одна біля одної, тут працює один оператор машинного доїння, який легко і швидко справляється зі своїми обов'язками.
    Зал оснащений сучасними доїльними контролерами "МРС680" та "МРС580", які мають зручний інтерфейс та можливість підключення до програми управління стадом "Alpro".

    За допомогою інфрачервоного індикатора надоїв "FI7" вся інформація про кількість видоїного молока, швидкість молоковіддачі, час доїння виводиться на дисплей контролерів, лічильники також посилають команду для автоматичного від'єднання підвісної частини, що забезпечує відсутність "сухого" доїння та зменшує шанси на захворювання маститом.

    Безперебійну роботу даної "машини" забезпечує надійна, перевірена часом ,і що не мало важливо економна "2.2 кВт електроенергії, вакуумна установка "DVP_800", оснащена регулятором вакууму "MVR_4000", який наче швейцарський годинник підтримує чітко встановлений рівень вакууму в системі.

    В молочній кімнаті чітко вписався в інтер'єр автомат промивки та управління доїнням  "С100", який завжди підтримує доїльну систему в ідеальній чистоті. Має закритий бак з нержавіючої сталі на 40 літрів води з вмонтованими нагріваючими елементами, спеціалісти завжди впевнені, що система промивається водою відповідно встановленої температури, і використання води чітко у встановленій кількості. Дозатор мийних засобів "LD200" автоматично дозує кількість та послідовність використання миючих засобів. Повідомляє слюсаря доїльного залу про відсутність лужного чи кислотного засобу в каністрах.
    Дугий доїльний зал встановлений в сільськогосподарському господарстві "Надія" . Технологічне рішення приміщення молочного блоку з доїльним залом ідеально прораховане для максимального комфортної роботи спеціалістів з їх молочним стадом.
    Доїльний зал Р2100 має розмір 2х14 , що дозволяє обслуговувати близько 700 корів . Комлектація підібрана з урахуванням всіх побажань керівництва, щоб була максимально функціональна і в свою чергу приваблива по ціні.

    Процес доїння керується контролерами MPC 580 та 680 , останні встановлені на першому та останньому місці кожної сторони доїльного залу. Всі контролери передають інформацію на програму управління стадом "Alpro".
    За чітку ідентифікацію корів відповідають зчитувачі які встановлені на вхідних воротах "мультірідери", їх унікальність полягає в тому, що вони працюють з любим типом транспондерів, не має значення чи то бірка на вусі чи транспондер на ошийнику. Кожна сторона доїльного залу оснащена додатковими двома антенами, таким чином номер тварини три рази зчитується, що зводе до мінімуму помилки в роботі системи. Це дуже важливо для спеціалістів, які працюють з поголів'ям.

    Облік молока здійснюється за допомогою найсучасніших лічильників ММ27ВС , які проходять сертифікацію світовою компанією ICAR. Але крім обліку, вони мають ряд додаткових функцій, таких як показник електропровідність, наявність крові в молоці, підсоси повітря в доїльному стакані та стан дійкової гуми. Встановлена підвісна частина МС53, яка має унікальну системи верхньої евакуації молока "Top-Flow", колектор має об'єм 360 мл та безніпельне підєднання дійкової гуми. Міста для промивки підвісної частини під час доїння складаються під окантовку доїльної ями, щоб не мішати роботі оператора доїння.

    Молочний трубопровід має 76 мм в діаметрі, для господарств які мають високі  показники надоїв це важливо, труба ніколи не переповниться молоком і не створить молочної пробки. За роботу транспортування молока відповідає 110 літровий молокоприймач з нержавіючої сталі оснащений високопродуктивним молочним насосом з вмонтованим корпусом для встановлення молочних фільтрів та автоматичним дренажним клапаном для зливу залишків молока після закінчення процесу доїння, це піддержує високу гігієну системи трубопроводів.
    Для збільшення пропускної спроможності доїльного залу та облегшення роботи по підгону корів встановлений автоматичний підгонщик американського виробництва "Herdsman", який плавно і бережно підштовхує корів ближче до доїльного залу, та дозволяє впускати в накопичувач тварин з іншої групи не чекаючи закінчення доїння попередньої. Управляти підгонщиком можна як з накопичувача та і з доїльної ями. Також додатковою корисною функцією його є резиновий шкребок, який допомагаю прибрати накопичувач по закінченню процесу доїння.
    Для економії електроенергії на підігрів води, встановлений рекуператор на 450 літрів, який під час охолодження молока нагріває воду, таким чином до водонагрівачів подається вода, яка має температуру 40-60 С, до речі водонагрівачі також мають низький рівень потреби в електроенергії, лише 3 кВт, з об'ємом в 300 літрів та підігрівом води до 95 С. Дана система забезпечує водою, як доїльний зал, так і всі інші приміщення, душові, вбиральні.

    Компанія Агросервіс пишається реалізацією даного проекту. Спільними зусиллями з компанією ДеЛаваль та спеціалістами господарства ми зробили дійсно чудове рішення для ведення молочного бізнесу!
 
Назад до змісту | Назад до головного меню